Kaufland w Tarnowie po modernizacji

Od 19 lipca na mieszkańców Tarnowa czeka nowy, zmodernizowany sklep Kauflandu, zlokalizowany przy ul. Lwowskiej 63.

Kaufland sukcesywnie przebudowuje i modernizuje swoje sklepy, odświeżając ich wygląd oraz wdrażając nowoczesne i przyjazne dla środowiska wyposażenie. W ostatnich tygodniach proces modernizacji przeszedł market w Tarnowie przy ul. Lwowskiej 63, który zostanie ponownie otwarty 19 lipca.

W wyniku modernizacji sklep wyposażony został w nowe, przestronne lady ze świeżymi produktami mięsnymi, wędlinami i serami, obsługiwane przez pracowników sklepu. W ramach projektu „Wędzarnie jak dawniej” w tarnowskim markecie uruchomiona zostanie komora wędzarnicza, w której codziennie dostępne będą takie wyroby jak schab, boczek, różne rodzaje szynek oraz kiełbas. Dostępne będzie także nowe stoisko piekarnicze.

Wszystkie działy w sklepie zostały oznaczone za pomocą różnej kolorystyki i piktogramów. Identyczne oznaczenia używane są w gazetkach reklamowych sieci Kaufland. Dzięki temu, że klienci widzą w markecie takie same oznaczenia jak w gazetce, podczas zakupów szybciej mogą znaleźć interesujące ich produkty. Klienci będą mieli możliwość płacenia za zakupy w 6 nowych kasach samoobsługowych.

Sklep, jak zaznacza operator, może pochwalić się bogatym asortymentem artykułów świeżych – owoców i warzyw, pieczywa prosto z pieca, i wspomnianych już mięsa, serów oraz wędlin. Na klientów czeka także oferta artykułów przemysłowych, m.in. tekstyliów, AGD, RTV, artykułów sezonowych.

W zmodernizowanym sklepie klienci będą mogli korzystać z darmowego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Ponadto Kaufland wprowadził wózki zakupowe przystosowane do przewożenia dziecięcych nosidełek oraz wózki zakupowe przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Market wyposażony jest w nowoczesne, energooszczędne oświetlenie LED-owe, odświeżona została jego elewacja, a parking przy sklepie stał się bardziej funkcjonalny i przyjazny dla klientów.

W związku z modernizacją marketu w dniu otwarcia na klientów czekają liczne atrakcje i promocje m.in. konkursy z upominkami i bonami na zakupy, liczne degustacje i gorąca kawa.

Kaufland to międzynarodowa sieć oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. W całej Europie Kaufland ma ok. 1200 sklepów i zatrudnia ponad 150 tys. pracowników. W Polsce pod tym szyldem działa ponad 200 marketów. Sieć należy do niemieckiej Grupy Schwarz, która jest także właścicielem Lidla.

Ilona Mrozowska 2966 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }