FreeYu - nowa marka na rynku

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie produktami z kategorii przekąsek Grupa Otmuchów wprowadza na rynek nową markę FreeYu.

Pod marką FreeYu można już kupić batony proteinowe, owocowo-zbożowe i owocowo-warzywne. Oferta została uzupełniona o nowe batony 100 kcal, które w swoim składzie mają tylko pięć naturalnych składników. Batony wchodzące w skład tej serii – Energy Boost, Just Relax oraz Super Power – są także odpowiednie dla wegan i osób nietolerujących pszenicę. Wkrótce portfolio FreeYu zostanie również poszerzone o produkty śniadaniowe – pełnoziarniste Qubs-y, owocowe poduszki oraz granolę.

Hasło i główne przesłanie marki FreeYu „Głodni Wolności” to pochwała życia według własnych zasad, robienia tego, co się kocha bez żadnych ograniczeń, a przede wszystkim nie przywiązywania się do powszechnie panujących schematów. Marka ma na celu pokazanie, jak można robić to, co się lubi, a przy okazji żyć zdrowo i w zgodzie z samym sobą.

Grupa Otmuchów znana była do tej pory głównie z produkcji marek własnych i firmowego brandu Odra, obecnego w kategorii słodyczy czekoladowych. Strategia rozwoju Grupy przyjęta w listopadzie 2016 r., którą realizuje Grupa Otmuchów, zakłada m.in. zwiększenie inwestycji w dwóch podstawowych segmentach - słodyczy oraz produktów śniadaniowych i zbożowych.

Ilona Mrozowska 2968 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }