Lay's w letniej odsłonie

Na rynku jest limitowana edycja chipsów Lay's w dwóch smakach - Grande Quesadilia oraz El Burgerro.

W te wakacje konsumenci mają okazję spróbować limitowanej edycją chipsów Lay’s w dwóch wariantach – karbowanymi „Grande Quesadilia”, których smak okazał się hitem lata 2016 oraz „El Burgerro”, które po znakomitym przyjęciu w innych krajach Europy debiutują na polskim rynku.

Chipsy, przekonuje producent, przyciągają wzrok wyróżniającymi się opakowaniami z efektem błyszczących fal.

- Lato to czas zabawy w gronie przyjaciół i znajomych. Chcemy umilać wszystkie chwile – również w wakacje. Z tej okazji oferujemy teraz chipsy Lay’s w dwóch nowych smakach. Można się nimi delektować podczas wypoczynku na plaży, na największych wakacyjnych wydarzeniach czy w trakcie seansów filmowych pod chmurką. Cieszcie się wspaniałym smakiem lata z Lay’s – zachęca Ewa Doligalska, brand manager Lay's, PepsiCo.

Nowości wspiera kampania "Lato smakuje lepiej z Lay's".

Ilona Mrozowska 3045 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }