W Żabce można kupić lody Ptasie Mleczko

Lotte Wedel wprowadza na rynek lody inspirowane kultowymi piankami Ptasie Mleczko. Nowy produkt to ukłon w stronę miłośników tych wedlowskich słodyczy, którzy latem chcą się ochłodzić.

Ptasie Mleczko produkowane jest od 1936 r. Jego receptura została opracowana z inspiracji podróży Jana Wedla po Europie. Już wtedy, Ptasie Mleczko było innowacyjnym wyrobem o zaskakującym smaku, który szybko zaskarbił sobie uwielbienie Polaków i nieprzerwanie cieszy się nim do dziś. 

Jak informuje producent, Lotte Wedel, Ptasie Mleczko to wciąż najmocniejsza czekoladowa marka w Polsce, która nieustannie pracuje nad innowacjami.

Innowacje te są dostosowywane do aktualnych potrzeb konsumentów, wieku, preferencji smakowych, pór roku, a teraz także temperatur za oknem, dlatego powstały Lody Ptasie Mleczko. Dla klientów dostępne w sieci sklepów Żabka.

Ptasie Mleczko Lody Waniliowe w wedlowskiej czekoladzie mają 90-ml gramaturę, a ich sugerowana cena detaliczna wynosi 3,99 zł.

 

Ilona Mrozowska 4642 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.