Koral wraca do smaków dzieciństwa

Marka Bracia Koral rozpoczęła kampanię związaną z poszukiwaniem smaków dzieciństwa.

Wraz ze swoim ambasadorem, kucharzem Łukaszem Konikiem przedstawiciele marki Bracia Koral zapytali Polaków, czy na co dzień poszukują smaków dzieciństwa i jakie smaki kojarzą im się z tym okresem życia. Kampanii towarzyszyła również sonda uliczna.

Wyniki badania będą publikowane w mediach w formie materiałów prasowych, natomiast odpowiedzią wideo na poszukiwania Polaków jest cykl 10 filmików z przepisami stworzonymi przez Łukasza Konika - smaki jak dawniej w nowej zaskakującej odsłonie np. śledź z sorbetem cytrynowym, które każdy może przygotować w domowym zaciszu. 

– W naszej strategii zawsze na pierwszym miejscu są konsumenci. Dlatego w tym roku to zapytaliśmy Polaków o ich ulubione smaki z dzieciństwa, desery, które pamiętają, smaki, które kojarzą im się z czasem, kiedy byli dziećmi. W tym sezonie chcieliśmy również przedstawić nie tylko nowy produkt, ale również wartość dodaną – wiedzę i pomysły eksperta oraz wyjątkowego kucharza – Łukasza Konika, który podpowiada jak zrobić intrygujące oraz przepyszne desery w domowym zaciszu i jak jeść lody na różne, oryginalne sposoby. – mówi Piotr Gąsiorowski, dyrektor marketingu PPL Koral.

Film z przepisem na śledzia z sorbetem cytrynowym w wykonaniu Łukasza Konika, czyli pierwszy nietypowy deser, został już wyemitowany i towarzyszył kibicom podczas rozgrywek mundialu. Kolejne filmy z przepisami będą udostępniane przez cały wakacyjny okres na początku każdego tygodnia w kanałach social media i na stronie internetowej marki Bracia Koral.

Magdalena Weiss 1962 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }