Jesienią duża akcja PGZ Kupiec

Polska Grupa Zakupowa Kupiec, we współpracy z Ford Auto Motive Tarnów, organizuje konsumencki konkurs, w którym nagrodą główną będzie samochód osobowy Ford Ka+.

Akcja skierowana jest do klientów wszystkich sklepów należących do Grupy. Każdy, kto w miesiącu wrzesień dokona tam zakupu i wyśle propozycję hasła reklamowego dla Grupy ma szansę wygrać samochód.

Hasło w formie tekstu należy wysłać sms-em lub poprzez formularz znajdujący się na stronie www.pgzkupiec.pl, gdzie zamieszczono również regulamin i listę sklepów.

Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja konkursowa nagrodzi autora najbardziej oryginalnego i kreatywnego hasła. Podstawą odebrania nagrody jest posiadanie paragonu zakupu.

W trakcie wakacji samochód stanowi ekspozycję w sklepach należących do PGZ Kupiec.

Polska Grupa Zakupowa Kupiec rozpoczęła działalność handlową 1 stycznia 2013 r. Obecnie zrzesza ponad 200 sklepów zlokalizowanych na terenie województw: śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego, małopolskiego, mazowieckiego i łódzkiego.

Założycielami i głównymi udziałowcami PGZ Kupiec są właściciele placówek handlowych wchodzących w jej struktury. Większość uczestników organizacji ma po kilka własnych sklepów, znaczna część wielkopowierzchniowych.

Ilona Mrozowska 2966 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }