Jawa z kolejną własną drogerią

W Nowym Mieście (k. Płońska) została otwarta własna Drogeria Jawa. Jest to pierwsza Jawa w tym mieście i dziewiąta na terenie województwa mazowieckiego.

Drogeria Jawa we Nowym Mieście  ma powierzchnię 140 mkw. W Drogerii na stałe znajduje się kącik makijażowy.

Sieć handlowa Drogerii Jawa działa na polskim rynku od 2013 r. i obecnie obejmuje prawie 100 sklepów drogeryjnych w tym: 38 drogerii własnych i 9 franczyzowych oraz 72. drogerie partnerskie. Ekspansja sieci trwa. Firma wciąż poszukuje lokalizacji o powierzchni sali sprzedaży 120-180 mkw. 

Jawa rozwija się też w sektorze patronackich stoisk handlowych, których ma najwięcej, bo ponad 700.

Polska sieć handlowa Jawa to projekt detaliczny organizowany przez firmę Komplex-Torus, sprzedającą produkty chemii gospodarczej, kosmetyki i artykuły higieniczne.

Obecna jest w województwach: mazowieckim, łódzkim, wielkopolskim, zachodniopomorskim, pomorskim, podlaskim czy lubelskim. Najliczniej działa w kujawsko-pomorskim oraz warmińsko-mazurskim.

Ilona Mrozowska 2930 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }