500 tys. zł od Hochlandu

Producent przekazał główną nagrodę w loterii "Odkryj bogactwo natury"

Na zdjęciu od lewej: Jacek Wyrzykiewicz, PR&Marketing services manager; Peter Knauer, prezes Hochland Polska; zwyciężczyni - pani Monika z mężem; Maciej Dowbor, który prowadził spotkanie

Loteria trwała od 8 marca do 16 maja 2018 r. Każdy konsument, który kupił dowolny ser pod marką Hochland (kremowy, żółty, pleśniowy czy Kanapkowy) z promocyjną etykietą i zarejestrował z niej kod brał udzial w loterii. Codziennie do wygrania były nagrody pieniężne 20, 50 oraz 100 zł. Odebrało je 11 tys. konsumentów. Wszyscy wzięli udział w losowaniu głównej nagrody - 500 tys. zł. Zwyciężczynią została pani Monika z Pleszewa, która odebrała czek 11 lipca br.  w Warszawie.

Podczas spotkania Peter Knauer, prezes Hochland Polska podkreślił, że w tym roku mija 25 lat obecności firmy w naszym kraju. Współpracuje ona z 650 dostawcami mleka, Hochland jako pierwszy producent nabiału korzysta z certyfikowanego surowca wolnego od GMO. Do producenta należą w Polsce dwa zakład: w Kaźmierzu k. Poznania oraz w Węgrowie. - Jesteśmy liderem w kategorii serów - przypomniał prezes Hochlandu.

Barbara Mikusińska 729 Artykuły

Współtwórczyni „Handlu”. Od początku jego istnienia, czyli od 1993 r., redaktor naczelna. Globtroterka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }