Krzysztof Starzec z Circle K na czele na czele Rady Dyrektorów POPiHN

Krzysztof Starzec, starszy dyrektor ds. paliw w Circle K, objął funkcję przewodniczącego Rady Dyrektorów Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego, zastępując na tym stanowisku Piotra Pyricha z BP Europa SE.

Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego działa od 1995 r. Jednym z najważniejszych celów POPiHN jest zrównoważone tworzenie i kształtowanie konkurencyjnego rynku paliwowego w Polsce.

 – Jako przewodniczący Rady Dyrektorów dołożę wszelkich starań, aby POPiHN pozostał efektywną płaszczyzną do aktywnej współpracy między wszystkimi uczestnikami rynku. Jestem bardzo wdzięczny za zaufanie i wierzę, że wspólnymi siłami będziemy kontynuować działania na rzecz rozwoju naszej branży – mówi Krzysztof Starzec, starszy dyrektor ds. paliw w Circle K Polska oraz przewodniczący Rady Dyrektorów POPiHN.

 

Krzysztof Starzec jest absolwentem Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Planowania i Statystyki (obecnie SGH). Ma wieloletnie doświadczenie w obszarze handlu zagranicznego. W branży paliwowej pracuje od 1994 r. Do zespołu Statoil Polska dołączył w 2011 r. jako dyrektor działu paliw transportowych. Po zmianie nazwy spółki na Circle K objął obecne stanowisko .

 

Ilona Mrozowska 2941 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }