Trzeci format Biedronki

Po dyskontach i Towarotekach przyszedł czas na Outlet sieci Biedronka. To nowy format sklepu, w którym oferowane są setki produktów przemysłowych pochodzących z poprzednich kolekcji. Pierwszy właśnie zaczął działać (12 lipca) w Poznaniu.

To jedyny Outlet sieci Biedronka, jego łączna powierzchnia  wynosi 850 mkw., a oferta obejmuje kilkaset produktów.  - Na obecnym etapie jest za wcześnie na mówienie o dalszych planach - informuje biuro prasowe Biedronki. 

Biedronka zaprasza do swego pierwszego Outletu, który już od 12 lipca br. działa w Poznaniu przy ul. 28 czerwca 1956 r. 390. Oferta obejmuje m.in. produkty przemysłowe marek Hykker, Smukee, Hoffen, Gardenic, czyli sprzęt RTV i AGD, artykuły wyposażenia wnętrz, akcesoria do ogrodów oraz chemię gospodarczą i kosmetyki w "atrakcyjnych cenach".

Chodzi o produkty przemysłowe pochodzących z poprzednich kolekcji w regularnych sklepach Biedronki. Przeceny mają wynosić od 30 do nawet 80 proc. Sklep  czynny jest od poniedziałku do soboty w godz. 8.00 – 21.00 oraz w niedziele handlowe od 9.00 – 20.00.

– Outlet Biedronki to zupełnie nowa propozycja dla klientów zarówno indywidualnych, jak i hurtowych. W każdym tygodniu dodawane do oferty będą kolejne produkty nawiązujące tematycznie do aktualnego sezonu. Dzięki takiej formie sprzedaży niskie ceny, z których znana jest Biedronka, będą jeszcze bardziej atrakcyjne – zapewia Jakub Klimczak, starszy manager sprzedaży w sieci Biedronka odpowiedzialny za sklepy w tym regionie.

Wśród aktualnych promocji znalazły się produkty takie jak: zestaw gamingowy master FX Hykker (składający się m.in. z klawiatury multimedialnej czy myszy optycznej) w cenie 24,99 zł/zest. (50 proc. taniej) czy wyciskarka wolnoobrotowa do soków w cenie 149 zł/szt. (25 proc. taniej).

Promocyjna oferta produktów obowiązuje wyłącznie w Outlecie sieci Biedronka w Poznaniu.

Kampania informacyjna dotycząca oferty pierwszego Outletu sieci Biedronka, prowadzona jest za pośrednictwem m.in. gazetek dystrybuowanych w sklepach Biedronka, na terenie Poznania, za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz poprzez stronę internetową www.biedronka.pl/outletpoznan.

Jeronimo Martins ma też inny sposób na sprzedaż starych kolekcji artykułów przemysłowych. To Towaroteki,  i jak podkreśla ją przedstawiciele Biedronki, "zupełnie inny koncept sklepów" niż Outlet. Towaroteki są uruchamiane w danej lokalizacji w okresie, w którym Jeronimo Martins dysponuje jeszcze prawem do użytkowania nieruchomości przez pewien czas lub też w obiektach, w których znajduje się sklep Biedronka, a gdzie można wykorzystać dodatkową przestrzeń (np. osobne pomieszczenie). Czasem stoiska z takimi artykułami aranżowane są też np. w specjalnych namiotach przy sklepach. Pierwsza Towaroteka została otwarta w 2008 r. Obecnie w całym kraju działa 9 takich placówek pod nazwą w: Gdańsku, Łapach, Łęcznej, Kętach, Olsztynku, Orzyszu, Ożarówie Mazowieckim, Siemianowicach, Włocławku.

Ilona Mrozowska 2592 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }