Pracowite lato Polomarketu

Po tygodniu od otwarcia wyremontowanego sklepu w Piotrkowie Trybunalskim sieć udostępnia klientom kolejny obiekt po gruntownej modernizacji. Tym razem w Lwówku Śląskim.

- Od początku roku w różnym zakresie zmodernizowaliśmy już ponad 30 naszych sklepów - mówi Bartosz Pietruszka, dyrektor operacyjny, członek zarządu w Polomarkecie.

- Zakres prac, jakie przeprowadzamy, jest bardzo szeroki, począwszy od wymiany wyposażenia, skończywszy na dużych przebudowach sal sprzedaży połączonych z wymianą elewacji. Konsekwentne unowocześnianie sieci jest jednym z głównych celów naszej strategii. Jesteśmy przekonani, że działania te przekładają się na zwiększenie komfortu zakupów klientów, a także poprawę warunków pracy załóg sklepów – dodaje Bartosz Pietruszka.

Podczas gruntownego miesięcznego remontu sala sprzedaży w Lwówku Śląskim została powiększona do 750 mkw. Sklep jest zgodny z obecnym systemem identyfikacji wizualnej.

Ostatnio ta polska sieć sklepów uruchomiła po gruntowym remoncie sklep w Piotrkowie Trybunalskim.

Otwarcie wyremontowanego sklepu odbędzie się 12 lipca o godzinie 8:00. Tego dnia dla klientów przygotowano  atrakcje, m.in. słodkie upominki, degustacje wędlin i kiełbas z grilla oraz konkurs „Oszacuj, ile mam w środku!”. 

 

Ilona Mrozowska 2930 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }