Wakacje w centrum handlowym? To możliwe

Mini golf, tor do skimboardu, ścianka wspinaczkowa i park linowy w formie małpiego gaju - ruszyły wakacje w Silesia City Center w Katowicach.

Na odwiedzających Silesia City Center przez całe wakacje czekają rozmaite atrakcje w sportowym stylu.
 
Poza torem do skimboardu, w Silesia Summer Park znajduje się  pole do mini golfa o powierzchni 400 mkw. składające się z kilkunastu osobnych torów z dołkami i przeszkodami.
 
Chętni do podjęcia rywalizacji na miejscu mogą wypożyczyć sprzęt i wziąć udział w rozgrywkach. W strefie rozrywki znajduje się też ścianka wspinaczkowa, z której mogą korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli. Dedykowany najmłodszym fanom aktywności fizycznej mini park linowy w formie małpiego gaju został wzbogacony  dodatkowymi utrudnieniami. Bezpieczną zabawę zapewnia profesjonalna obsługa i odpowiednie zabezpieczenie.
 
W każdą sobotę wakacji na terenie Silesia Summer Park organizowane będą bezpłatne warsztaty z mini golfa i skimboardu dedykowane osobom w wieku od 7 lat. Na zajęcia prowadzone przez profesjonalnych instruktorów będzie można zapisać się za pośrednictwem Facebooka Silesia City Center w każdą środę poprzedzającą dane warsztaty – w najbliższą (11 lipca) chętni mogą zarejestrować się na sobotę (14 lipca). Warsztaty odbywać się będą równolegle o pełnej godzinie, tj. o 14:00, 15:00, 16:00 i 17:00.
 
Silesia Summer Park na Placu Słonecznym będzie czynny do 2 września w godzinach otwarcia Silesia City Center, tj. od soboty do czwartku 10:00-21:00, w piątki 10:00-22:00 (z wyłączeniem niedziel objętych ustawą o ograniczeniu handlu). Wstęp do strefy rozrywki jest bezpłatny. Przy każdej atrakcji dostępny jest regulamin użytkowania. Zapisy na darmowe warsztaty przyjmowane są za pośrednictwem strony: https://www.facebook.com/SilesiaCityCenterKatowice/
Ilona Mrozowska 4591 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.