Poczta Polska rekrutuje na lato

Pracę można znaleźć w placówkach pocztowych w nadmorskich miastach i skorzystać z zakwaterowania w pocztowych ośrodkach na czas trwania letniej współpracy.

Tym, którzy pracę w okresie wakacji chcieliby połączyć z popołudniowym lub weekendowym odpoczynkiem nad Bałtykiem, Poczta oferuje możliwość zatrudnienia w placówkach pocztowych  w kilkunastu nadmorskich miastach: Łeba, Sarbinowo, Mielno, Trzebiatów, Mrzeżyno, Gryfice, Rewal, Świnoujście, Międzywodzie, Dąbki, Niechorze, Pogorzelica. Poczta Polska zapewnia tam noclegi na czas trwania wakacyjnej współpracy decyduje kolejność zgłoszeń). 

– Osobom lubiącym niezależność w pracy i możliwość samodzielnej organizacji jej czasu  oferujemy stanowiska listonoszy, a także kierowców z prawem jazdy kat. B. Tym, którzy cenią sobie kontakt z ludźmi i chcą zdobyć doświadczenie w sprzedaży, oferujemy pracę przy obsłudze klienta w placówkach pocztowych – mówi Justyna Siwek, rzecznik prasowy Poczty Polskiej.  Pracę można znaleźć również w sortowniach oraz na zapleczach placówek pocztowych przy załadunku i rozładunku przesyłek oraz przygotowaniu ich do doręczenia.  

Dzięki rozbudowanej sieci sortowni i placówek pocztowych, kandydaci mają możliwość wybrania miejsca wakacyjnej pracy w dogodnej dla siebie lokalizacji blisko domu lub połączenia pracy z letnim wyjazdem. Poczta Polska oferuje głównie umowy o pracę dając możliwość dopasowania godzin pracy do indywidualnych oczekiwań - w tym np. pracę jednozmianową, dwuzmianową,  w godzinach nocnych, w dniach powszednich, czy w weekendy. Osoby, które wolą bardziej elastyczne formy zatrudnienia mogą pracować przy konkretnych zadaniach realizowanych na umowę zlecenia. 

W Poczcie Polskiej pracuje prawie 80 000 osób. 

Szczegółowe informacje dotyczące pracy wakacyjnej oraz stałej dostępne są na stronie internetowej Poczty Polskiej: www.poczta-polska.pl/aplikuj

Ilona Mrozowska 2930 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }