Spragnieni Lata w Warszawie

Drugi koncert trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata odbędzie się 21 lipca w amfiteatrze w Parku Sowińskiego w Warszawie.

Zagrają m.in. Smolik//Kev Fox, Marcelina i Kasia Lins. - Do grupy artystów trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata w Warszawie dołączy też Bitamina, grupa niezwykłych muzyków, którzy nie oglądają się na chwilowe mody i wciąż eksperymentują - zapowiada Robert Walewski, współtwórca trasy i brand manager Cydru Lubelskiego.

Sobotni koncert rozpocznie się o godz. 18. Występom Spragnionych Lata artystów towarzyszyć będą strefy orzeźwienia i fotografii: Cydrotruck – mekka dla szukających orzeźwienia oraz Instax – strefa kultowego aparatu do fotografii natychmiastowej. Fujifilm, partner trasy, zapowiada mnóstwo niespodzianek. Będą też konkursy, a wśród nagród - wejściówki do strefy VIP, płyty z autografami, możliwość zajrzenia na backstage i spotkania z gwiazdami trasy.

Koncerty poprowadzi popularna piosenkarka i dziennikarka muzyczna Kasia „Novika” Nowicka, która jest też autorką cyklu wideo wywiadów z artystami.

Po koncercie w Warszawie najbardziej energetyczna trasa tego lata zawita do Gdańska (4 sierpnia) i Poznania (11 sierpnia), a wielki finał odbędzie się 15 września podczas Lubelskiego Święta Młodego Cydru w Lublinie. Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny.

Ilona Mrozowska 3083 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }