Letnie kino dla zmotoryzowanych i nie tylko

Popularne produkcje filmowe zostaną zaprezentowane na parkingach sześciu centrów handlowych, których zarządcą i właścicielem jest Carrefour. Dla niezmotoryzowanych klientów przygotowane będą leżaki.

Filmy z samochodu będzie można obejrzeć na parkingu Galerii Grudziądzkiej, Galerii Gryf w Szczecinie, Galerii Słowiańskiej w Zgorzelcu, Galerii Głogów, Galerii Śląskiej w Rybniku oraz Centrum Handlowego Carrefour Olsztyn.

Projekcje odbędą się na specjalnych ekranach o powierzchni około 140 mkw., zaś dźwięk nadawany będzie z nadajników FM na dedykowanej stacji radiowej. Niezmotoryzowani kinomaniacy również będą mogli wziąć udział w spotkaniach. Specjalnie dla nich przygotowane będą strefy z wygodnymi leżakami. Na uczestników seansów filmowych czeka także bezpłatny popcorn.

Pierwsze spotkania w ramach „Samochodowego kina letniego” odbędą się w piątek 13 lipca w Galerii Grudziądzkiej przy ul. Konarskiego 45, Galerii Gryf przy ul. Wiosennej 32 w Szczecinie oraz w Galerii Słowiańskiej przy ul. Jeleniogórskiej 42 w Zgorzelcu. Zaprezentowany zostanie amerykański komediodramat muzyczny pt. „La La Land”. Seanse rozpoczną się o godzinie 21.30. Udział w pokazach jest bezpłatny.

Kino letnie oferują także Zielone Arkady w Bydgoszczy.

Ilona Mrozowska 2941 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }