Nowe Lidle we Wrocławiu i w Katowicach

W czwartek 12 lipca otwarte zostaną dwa nowe Lidle - 18. we Wrocławiu i 12. w Katowicach. Z wyliczeń handelextra.pl wynika, że po tych dwóch otwarciach sieć Lidl w Polsce będzie liczyć 649 placówek.

Sklep we Wrocławiu powstał przy ul. Daktylowej 8, a w Katowicach - przy ul. Gliwickiej 12.

We Wrocławiu będzie to już osiemnasty Lidl, a w Katowicach - dwunasty.

W obu placówkach klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: „Chrupiące z Pieca”, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”. W asortymencie sklepu znajdzie się też ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.

Z okazji otwarć wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

Placówka we Wrocławiu ma powierzchnię sprzedaży wynoszącą 1100 mkw., do obsługi której sieć zatrudniła ok. 30 osób. W Katowicach jest to odpowiednio: 145 mkw. i 21 osób.

Obecnie w wielu krajach Europy istnieje ponad 10 000 sklepów marki Lidl, a w Polsce - jak wynika z wyliczeń handelextra.pl - 649.

Ostatnio nowy Lidl ruszył w połowie czerwca w Libertowie.

 

Ilona Mrozowska 2941 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }