Eurospar zamiast Piotra i Pawła

W krakowskim centrum handlowym Lubostroń Eurospar zastąpił Piotra i Pawła. To kolejna w ostatnim czasie, po Mysłowicach i Oławie, lokalizacja Piotra i Pawła przejęta przez sieć Spar.

Placówka w krakowskim Centrum Handlowym Lubostroń to 21. sklep sieci Spar otwarty w stolicy Małopolski i kolejna wcześniejsza lokalizacja Piotra i Pawła. Eurospar w galerii Lubostroń ma 768 mkw. powierzchni sprzedażowej. Zlokalizowany jest w sąsiedztwie młodych osiedli – Nowy Ruczaj i Osiedla Europejskiego, na których nadal widać rozwój oferty deweloperów. Nowo otwarty Spar  należy do sieci franczyzowej Spar Polska. 

Otwarcie, jak informuje firma, przerosło oczekiwania sieci - tak duże było zainteresowanie. Do oferty franczyzobiorca wdrożył świeże wypieki, których brak w pobliżu; chce też zapewnić możliwość zakupu produktów dla osób będących na dietach, wymagających specjalistycznej żywności.

W sklepie dostępny jest szeroki wybór świeżych ryb oraz wędlin z firmy przetwórstwa mięsnego Płatek, posiadającej certyfikat Dziedzictwa Kulinarnego. W ofercie można znaleźć też m.in. piwa z browaru z Krakowa. Taka dostępność produktów związana jest z polityką wspierania lokalności i jednoczenia społeczności w ramach strategii „Moja okolica, mój SPAR”.

Spar Polska podczas wakacji nie zwalnia tempa – w ostatnim czasie otwarte zostały sklepy w Adamówce i Kożuchowie, planowane są kolejne otwarcia, m.in. w Łodzi, Bochni i Sosnowcu.

 

 

Ilona Mrozowska 2930 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }