Hebe w Świdwinie

Najnowsza drogeria sieci powstała w Galerii Hosso przy ul. Wojska Polskiego 28.

Hebe to drogeria oferująca zróżnicowany asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Desigual.

W ofercie sieci są także kosmetyki koreańskie, dermo oraz profesjonalne, a także produkty do makijażu i akcesoria, m.in. Hebe Professional.

Klienci nowego sklepu Hebe przy ul. Wojska Polskiego w Świdwinie będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty – Wszystkie produkty do pielęgnacji włosów do 40 proc. taniej. Promocja nie obejmuje zestawów i produktów profesjonalnych.

W ofercie promocyjnej znajdują się szampony, odżywki, maski oraz produkty do stylizacji. Każdy, kto na produkty do pielęgnacji włosów objęte promocją wyda min. 30 zł, olejek do włosów Biolixire Macademia + Collagen 20 ml będzie mogła kupić za 1 grosz. Oferta obowiązuje do 11 lipca.

Właścicielem rozwijanych w Polsce od 2011 r. drogerii Hebe jest Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja. Obecnie sieć liczy już ponad 160 placówek.

Joanna Hamdan 8059 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }