Elektroniczna niania w Biedronce

Od 5 lipca we wszystkich sklepach sieci Biedronka dostępna jest niania elektroniczna audio BabyCare w cenie 79,90 zł/szt.

Produkt wyposażony w czuły mikrofon rejestruje nawet najcichsze odgłosy i transmituje je radiowo w cyfrowej jakości na określoną odległość. 

- Niania elektroniczna BabyCare Hykker to pierwszy produkt dedykowany dzieciom w tej marce. W przypadku takich urządzeń bardzo ważne jest bezpieczeństwo. Dlatego posiada ono znak jednostki certyfikującej TÜV Rheinland, która zbadała je pod kątem wytrzymałości, parametrów technicznych, funkcjonalności oraz poręczności – mówi Adam Rusek, kupiec sieci Biedronka, odpowiedzialny za rozwój marki Hykker. – Elektroniczna niania to kolejny przykład na to, że produkty oferowane pod marką Hykker łączą w sobie dobre parametry techniczne z atrakcyjną ceną – dodaje.

Audio BabyCare marki Hykker to zaawansowana wersja niani elektronicznej, pracująca w systemie DECT – znanym z bezpiecznych telefonów bezprzewodowych wysokiej klasy, który przekazuje dźwięki dochodzące z pokoju dziecka. Urządzenie składa się z nadajnika oraz odbiornika wyposażonego w regulację głośności odsłuchu, optyczny wskaźnik siły dźwięku, oraz praktyczny klips, ułatwiający przenoszenie. Nadajnik posiada podświetlany uchwyt, który pełni funkcję lampki nocnej z delikatnym światłem ułatwiającym zasypianie. Wbudowany akumulator zapewnia długi czas pracy odbiornika, wynoszący nawet do 14 godzin. Nadajnik zasilany jest sieciowo.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }