Biało-Czerwoni bez sukcesów, ale klientom Biedronki to nie przeszkadza

W ramach akcji lojalnościowej "Dumni z naszych" w sklepach Biedronka sprzedano prawie 1,4 mln tych albumów oraz wydano ponad 160 mln saszetek z naklejkami (w każdej trzy naklejki).

Albumy "Dumni z naszych", w których można znaleźć ciekawostki na temat polskiej piłki nożnej, od początku akcji Biedronki, czyli od 7 maja br., cieszyły się ogromnym zainteresowaniem klientów. Jednak w Dzień Dziecka klienci pobili rekord i kupili ich największą liczbę. 1 czerwca w sklepach Biedronki wydano ponad 4,4 mln saszetek z naklejkami i ponad 3 mln kart!

Kolejnymi hitowymi dniami były 23 i 24 czerwca, czyli w czasie meczu polskiej reprezentacji z Kolumbią, a także dni 29-30 czerwca, po meczu z Japonią.

- Zainteresowanie naszą akcją pokazuje, że piłka nożna to sport narodowy, a emocje z nią związane rozpalają wszystkich – zarówno młodszych, jak i starszych - mówi Arkadiusz Mierzwa, kierownik ds. komunikacji korporacyjnej w Jeronimo Martins Polska. - Zależy nam na tym, by jak najwięcej klientów mogło skompletować pełne albumy pamiątkowe. Wcześniej w ponad 600 sklepach naszej sieci zorganizowaliśmy akcję wymiany kart i naklejek. Teraz, na zakończenie akcji, postanowiliśmy umożliwić klientom zakup saszetek – zapowiada Arkadiusz Mierzwa.

Biedronka sprzedaje saszetki z naklejkami i kartami do 15 lipca lub do wyczerpania zapasów w cenie 99 gr/szt. Dla osób, które dotąd przechowywały karty luzem, Biedronka wprowadziła natomiast obniżkę ostatnich egzemplarzy albumu – można je nabyć w cenie 4,99 zł/szt.

W tym roku Biedronka przedłużyła umowę z Polskim Związkiem Piłki Nożnej i pozostaje Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej przez kolejne cztery lata. Sieć wspiera zarówno pierwszą reprezentację Polski, jak też reprezentację kobiet oraz kadr młodzieżowych od lat 15 do 21. Na mocy umowy z PZPN Biedronka jest również Sponsorem Głównym Akademii Młodych Orłów.

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 odbywające się w Rosji nie okazały się szczęśliwe dla naszej reprezentacji. Po dwóch kompromitujących meczach, trzeci - z Japonią - rozegrany był już wyłącznie o honor. Biało-Czerwoni są już w Polsce, z drużyną żegna się selekcjoner Adam Nawałka. 

 

Ilona Mrozowska 2930 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }