Gourmet Foods. Dilmah Infusions

Nowe aromatyczne napary.

Marka Dilmah wprowadza na rynek nową linię naparów. Infusions to kompozycje ziół i przypraw powstałych wyłącznie z naturalnych składników, głównie pochodzenia cejlońskiego.

Napary sprawdzą się w wersji na gorąco, natomiast po schłodzeniu zapewnią intensywne orzeźwienie idealne na letnie, upalne dni.

Opakowanie naparów Dilmah Infusions skierowane do klientów indywidualnych zawiera 20 dwugramowych torebek z zawieszką.

W linii znajduje się 8 kompozycji ziół i przypraw: Green Rooibos, Ginger & Peppermint (zielony rooibos z imbirem i miętą pieprzową), Green Rooibos, Lemongrass & Spearmint (zielony rooibos z trawą cytrynową i miętą), Green Rooibos, Cardamom, Ginger & Orange (zielony rooibos z kardamonem, imbirem i pomarańczą), Green Rooibos, Coconut & Mango (zielony rooibos z kokosem i mango), Rooibos, Chocolate, Turmeric, Ginger & Almond (czerwony rooibos z czekoladą, kurkumą, imbirem i migdałem), Rooibos, Cinnamon, Turmeric, Ginger & Nutmeg (czerwony rooibos z cynamonem, kurkumą, imbirem i gałką muszkatołową), Tangerine Rose & Grapefruit (hibiskus, mandarynka, róża i grejpfrut) oraz Bergamot, Orange, Peppermint & Lemon (Mięta pieprzowa, pomarańcza bergamota i cytryna).

Joanna Hamdan 13995 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.