Colian. Akuku! ZdrOwocki

Owocują zaskoczeniem.

Do oferty żelków Akuku! dołączyła soczyście owocowa nowość - Akuku! ZdrOwocki. To żelki w sześciu owocowych kształtach i smakach, podkreślonych 20-proc. zawartością soku oraz z obniżoną zawartością cukrów.

W torebce z okienkiem Akuku! ZdrOwocków znajduje się mix kolorowych żelków w 6 smakach i kształtach: ananasa, marakui, truskawki, limonki, maliny i pomarańczy. Niespodzianką jest ukryty w każdej paczce niebieski Akuk – żelek o smaku gumy balonowej.

Akuku! ZdrOwocki zostały wzbogacone sokiem owocowym. Zgodnie z bieżącymi trendami, żelki nie zawierają sztucznych aromatów, barwników i substancji konserwujących, a dzięki obniżeniu zawartości cukrów aż o 30 proc. stanowią świetną przekąskę w ciągu dnia.

Żelki Akuku! ZdrOwocki są dostępne w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji. Produkt jest wspierany kampanią reklamową, realizowaną w telewizji, Internecie, prasie handlowej, kinach i punktach sprzedaży.

Cena za 90-g opakowanie wynosi ok. 2,94 zł.

Joanna Hamdan 8325 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }