IKEA Po Sąsiedzku

To sześć przestrzeni, które od początku lipca można odwiedzać na terenie sklepu sieci w Lublinie i centrum handlowego Skende Shopping przy al. Spółdzielczości Pracy 86-88.

Warsztatownia, Czas Na Przerwę, Strefa Babska, Strefa Męska oraz Sąsiedzki Skwer i Plac Zabaw to sześć  miejsc, które pod wspólnym szyldem Po Sąsiedzku oferują różne kreatywne formy spędzenia wolnego czasu. Warsztaty, spotkania, a nawet lekcje rysunku i języka szwedzkiego to tylko niektóre z wielu atrakcji, jakie czekają na mieszkańców Lublina.
 
- Wspólnie z centrum handlowym Skende Shopping udało nam się stworzyć unikalne, kreatywne przestrzenie, w których każdy może spędzić czas tak, jak lubi najbardziej, biorąc udział w różnorodnych warsztatach i spotkaniach lub po prostu relaksując się przy dobrej kawie i książce. Niektóre aktywności będą nawiązywać do tych, które znamy z IKEA Po Sąsiedzku, ale pojawią się też zupełnie inne, równie wyjątkowe. Mamy nadzieję, że Po Sąsiedzku stanie się ulubionym miejscem spotkań mieszkańców Lublina, które z przyjemnością będą odwiedzać – mówi Monika Kosińska, dyrektor sklepu IKEA w Lublinie.
 
Nowe miejsca działające pod wspólnym szyldem Po Sąsiedzku oferują różnorodne, kreatywne formy spędzenia wolnego czasu. Podczas cyklicznych zajęć w Warsztatowni na pierwszym piętrze w restauracji IKEA będzie można nauczyć się m.in. jak samodzielnie zaprojektować swój wymarzony pokój lub nadać drugie życie przedmiotom codziennego użytku. Miłośnicy majsterkowania będą mogli tu również wziąć udział w warsztatach Ikea Hacks i dowiedzieć się, jak z mebli IKEA stworzyć coś zupełnie nowego według własnego pomysłu.
 
Z myślą o osobach, które chcą się zrelaksować w wygodnym fotelu, przy dobrej książce, powstał kącik - Czas na Przerwę. Można tu nie tylko odpocząć, ale też nauczyć się języka szwedzkiego lub zagrać w gry planszowe.
 
Ponadto na terenie centrum handlowego Skende Shopping powstały dwie dodatkowe przestrzenie. Strefa Babska to miejsce stworzone z myślą o kobietach, które będą chciały chwilę zrelaksować się między zakupami przy dobrej kawie. W kameralnej atmosferze mogą nie tylko spotkać się w gronie przyjaciółek, ale też zapoznać z najnowszymi trendami w modzie i makijażu, wymienić doświadczeniami i wziąć udział w pasjonujących spotkaniach ze znanymi lubelskimi blogerkami.
 
Z kolei w specjalnie zaaranżowanej Strefie Męskiej czeka na panów kolekcja motoryzacyjnych magazynów, ulubione kanały sportowe w TV, a nawet stół do gry w piłkarzyki.
 
Poza tym na wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku czekają kreatywne strefy zabaw na świeżym powietrzu. Przed wejściem do centrum handlowego Skende Shopping dzieci mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanego Placu Zabaw z huśtawkami, zjeżdżalniami i ślizgawkami. Z kolei fani miejskich sportów powinni koniecznie odwiedzić Sąsiedzki Skwer, a w nim siłownię na świeżym powietrzu, skatepark oraz jedyny w Lublinie pumptrack, na którym dzieci i młodzież mogą doskonalić jazdę na rowerze.
 
Joanna Hamdan 8059 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }