JedenŚlad rozpoczął współpracę z Pyszne.pl

Firma została wyłącznym dostawcą skuterów elektrycznych, oferowanych przez platformę dla restauracji partnerskich.

Współpraca firmy JedenŚlad z Pyszne.pl obejmuje dostarczenie obrandowanych skuterów elektrycznych, z których każdy wyposażony jest w box dostawczy, 1 lub 2 pakiety baterii (każdy o zasięgu ok. 50 km), ładowarkę sieciową, kaski oraz pakiet serwisowy door-2-door. W razie potrzeby JedenŚlad przekaże partnerowi również skuter zastępczy.

Jednoślady udostępniane przez firmę są w pełni zero-emisyjne. Są także bardzo ciche, a zaparkowanie skutera w zatłoczonym miejscu również nie stanowi problemu.

Z tej oferty wynajmu pojazdów skorzystać mogą wszystkie restauracje współpracujące z Pyszne.pl.

- Dla naszych partnerów mamy wyłączną ofertę produktów i usług potrzebnych w prowadzeniu restauracji w cenach znacznie atrakcyjniejszych niż rynkowe. Stale ją rozwijamy. Cieszymy się, że obok rowerów elektrycznych możemy wprowadzić do niej kolejny pojazd przyjazny środowisku – elektryczne skutery. Dzięki współpracy z JedenŚlad umożliwiamy restauracjom proste i korzystne cenowo uruchomienie oraz rozbudowę własnych dostaw -  mówi Arkadiusz Krupicz, dyrektor zarządzający Pyszne.pl.

Wśród klientów biznesowych firmy JedenŚlad znajdują się już m.in.: Amrest (w tym KFC, Pizza Portal), Uber, Let's Deliver, Fabryka Pizzy oraz EcoPaka.

Joanna Hamdan 8110 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }