Livro.pl z punktem odbioru zamówień

Od teraz kupujący w tej księgarni internetowej mogą za darmo odbierać swoje zamówienia w samym centrum Warszawy, w podziemnym pasażu handlowym przy Metrze Świętokrzyska.

To pierwszy punkt odbioru zamówień księgarni internetowej Livro.pl i kolejny krok w rozwoju księgarni oraz wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów.

W swoim asortymencie Livro.pl ma ponad  180 000 produktów, wśród których znajdują się m.in. nowości, bestsellery, literatura obyczajowa, kryminały, poradniki, książki dla dzieci i młodzieży, a artykuły szkolne i papiernicze. Od niedawna w ofercie księgarni dostępny jest również katalog muzyczny oraz filmowy, liczący ponad 20 000 pozycji.

Wszystkie te produkty można od teraz zamawiać do punktu odbioru, który znajduje się w Warszawie przy Metrze Świętokrzyska (lokal 1000D, linia M1). Taka forma dostawy jest bezpłatna. Jak zapowiada Livro.pl w najbliższym czasie będą powstawać kolejne tego rodzaju punkty, także w innych miastach.

- Bezpłatne punkty odbioru są doskonałym rozwiązaniem dla księgarni internetowych takich jak Livro.pl. Nie posiadamy bowiem salonów stacjonarnych, w których nasi klienci mogliby odbierać swoje zamówienia, a chcemy wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Wiemy, że jedną z nich jest możliwość bezpłatnej dostawy. Nasza decyzja o umiejscowieniu punktu właśnie w tym miejscu była spowodowana faktem, że stacja Metro Świętokrzyska M1 jest drugim najbardziej zatłoczonym przystankiem metra. Rocznie pojawia się tu ok. 13,2 mln pasażerów. Już pierwsze dni działalności punktu pokazały, że nasz wybór był trafny, a klienci bardzo pozytywnie oceniają lokalizację i sprawny sposób odbioru zamówień – mówi Marek Kupka, dyrektor zarządzający Livro.pl.

Punkt odbioru Livro.pl jest otwarty w godzinach 10:00-18:00, ale planowane jest wydłużenie tego czasu, aby klienci mogli odbierać swoje zamówienia także znacznie wcześniej, na przykład w drodze do pracy.

Z okazji otwarcia, każdy, kto złoży zamówienie na Livro.pl i odbierze je w punkcie odbioru do 15 lipca otrzyma ekotorbę Livro gratis.

Księgarnia internetowa Livro.pl działa od 2016 r. Oferuje książki tańsze nawet o 35 proc.

Joanna Hamdan 8110 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }