Pol’and’Rock Festival higienicznie

Przystanek Woodstock od tegorocznej edycji nazywać się będzie Pol’and’Rock Festival. Partnerem festiwalu został Tork, dostawca rozwiązań do utrzymania higieny dla restauracji, służby zdrowia, biur, szkół i przemysłu.

- Ogromnie cieszymy się, że możemy stać się częścią tak wielkiego wydarzenia, jakim jest Pol’and’Rock Festival. Nasza filozofia jest zgodna z festiwalową - cenimy zrównoważony rozwój i ekologiczne rozwiązania. Bierzemy pełną odpowiedzialność za każdy etap produkcji: od pozyskania surowców, przez produkcję, po recycling odpadów – komentuje Wojciech Nizio, brand communication manager, Tork.

Zostając higienicznym partnerem Tork zaopatrzy festiwalowe gwiazdy w pełen zestaw produktów. Wśród nich znajdzie się Tork PeakServe - system niekończących się ręczników, dozowany po odcinku ręcznik Tork Matic i mydło w pianie Tork. W przestrzeni dla artystów znajdą się także stojaki ułatwiające swobodny dostęp do środków dezynfekujących dłonie i chusteczek oraz serwetki dyspenserowe Tork Xpressnap.

Podczas Pol’and’Rock Festival odbywającego się w dniach 2 - 4 sierpnia 2018 r. w Kostrzynie, fani muzyki będą mogli bawić się przy pięciu scenach. Na Dużej Scenie usłyszymy między innymi legendę Przystanku Woodstock - Lao Che, duet The Inspector Cluzo i brytyjski zespół You Me At Six. Zagra także Wojtek Mazolewski, który przedstawi swój autorski projekt „Chaos Pełen Idei”. Mała Scena zapowiada się równie emocjonująco - usłyszeć będzie można między innymi Krzysztofa Zalewskiego, Koniec Świata, Pablopavo i Blues Pill.

Jak co roku, odbędą się różne formy warsztatów artystycznych. Zaplanowany jest również szereg inicjatyw społecznych i obywatelskich. W ramach Akademii Sztuk Przepięknych odbędą się spotkania z inspirującymi osobami świata kultury, polityki i sportu, takimi jak: Dorota Wellman, Chris Niedenthal, Artur Barciś, Jerzy Górski, Jacek Fedorowicz czy Kasia Sokołowska.

Ilona Mrozowska 2930 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }