Nivea Polska. Szampon micelarny Nivea

Z ekstraktem z kwiatu lotosu.

Sekret nawilżonych i gładkich włosów z wykorzystaniem miceli zamknięty został w nowym nawilżającym szamponie micelarnym z ekstraktem z kwiatu lotosu dedykowanym suchym włosom. Tym samym nowość uzupełnia linię micelarnych szamponów Nivea.

Dzięki zastosowaniu delikatnej formuły cząsteczek miceli, które niczym magnes przyciągają zanieczyszczenia, nowy nawilżający szampon micelarny głęboko oczyszcza jednocześnie dbając o zdrowie włosów i skóry głowy. Sprawdzona formuła z ekstraktem z kwiatu lotosu, znanego z nawilżających właściwości, pozostawia włosy nawilżone i miękkie od nasady aż po same końce.

W skład linii szamponów micelarnych Nivea wchodzą: nawilżający, głęboko oczyszczający oraz wzmacniający. wszystkie trzy łagodnie i skutecznie oczyszczają włosy i skórę głowy pozostawiając je w doskonałej kondycji.

Joanna Hamdan 8059 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }