DaWanda kończy działalność

Pracownicy i partnerzy DaWandy, platformy sprzedaży z kategorii handmade i design, zostali poinformowani o zamknięciu firmy.

Założona w 2006 r. DaWanda po prawie 12 latach aktywności, w tym sześciu latach w Polsce, zdecydowała o zaprzestaniu działalności. Jest to wspólna decyzja zarządu DaWandy oraz jej udziałowców. Po przeanalizowaniu dostępnych opcji DaWanda zdecydowała o zawiązaniu porozumienia z Etsy, dzięki czemu klienci i projektanci platformy znajdą dla siebie nowe miejsce. Firmy wspólnie stworzyły narzędzie, które umożliwi sprzedawcom DaWandy sprawne i bezpłatne przeniesienie ich butików, asortymentu oraz ocen na Etsy.

Do końca sierpnia możliwe będzie zawieranie transakcji na platformie DaWanda. Po zakończeniu działalności użytkownicy DaWandy będą przekierowywani na Etsy.
 
Pracownicy i partnerzy DaWandy zostali poinformowani o zamknięciu firmy. Pracownicy otrzymali wypowiedzenia, większość z nich opuściła już firmę. Zespół obsługi klienta będzie dostępny dla klientów i sprzedawców DaWandy również do końca sierpnia 2018 r.
Maciej Florek 48 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }