Napoje Wild Grass w sieciach Biedronka i Kaufland

W przypadku sieci Kaufland jest to początek stałej współpracy, w Biedronce jest to akcja czasowej sprzedaży, która rozpoczęła się 2 lipca.

Od początku czerwca 2018 r. napoje na naturalnych komponentach polskiego producenta Wild Grass są dostępne w sieci Kaufland.

Asortyment obejmuje klasyczną herbacianą kolę – ChaiKolę, wariant bez cukru, tj. ChaiKolę ZERO oraz ChaiMate - energetyzujący napój na bazie herbaty i yerba mate z dodatkiem kofeiny. W Biedronce będą dostępne, oprócz ChaiKoli i ChaiMate, także wytrawne napoje gazowane Sobear – bezalkoholowy aperitif śródziemnomorski - Sobear Bitter Italian oraz anglosaski klasyk - imbirowy Sobear Ginger Ale.

- Zaistnienie w tak dużych sieciach handlowych to dla nas wyraz uznania dla wysokiej jakości i oryginalności naszych napojów, a także ogromna szansa, aby dotrzeć do konsumentów w całej Polsce. Liczymy, że tak szeroka dostępność produktów Wild Grass zachęci nowych konsumentów do spróbowania naszych alternatywnych napojów w przystępnych cenach – mówi Michał Borecki, współwłaściciel Wild Grass.

Obok sieci handlowych Biedronka i Kaufland, napoje Wild Grass są dostępne w hipermarketach Carrefour, Carrefour Express, Leclerc, Delikatesach M&L, FRAC, Piotr i Paweł, oraz na stacjach paliw Circle K, Orlen i Shell. Napoje można także kupić na platformach zakupowych online oraz w sieciach convenience: Żabka i Freshmarket. Sieć dystrybucji obejmuje także hurtownie regionalne jak i ogólnopolskie.

Joanna Hamdan 13675 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.