Pierwszy Intermarché w Gdyni już działa

Jest to trzeci sklep tej sieci w Trójmieście, który rozpoczął oficjalnie działalność w końcu czerwca.

– Bardzo się cieszymy, że w Gdyni pojawił się pierwszy supermarket Intermarché. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy regionu odczują pozytywne efekty obecności sklepu w mieście – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, dyrektor komunikacji i informacji Grupy Muszkieterów.

– Dla klientów Intermarché to przede wszystkim bliska lokalizacja oraz wysokiej jakości produkty spożywcze w dobrej cenie. Dla całej społeczności lokalnej, to natomiast przyjazny i zaangażowany sąsiad oraz solidny partner w interesach – dodaje.

Pod tym samym adresem zlokalizowany jest też market drugiej sieci, którą zarządza Grupa Muszkieterów. Sklep spożywczy Intermarché znajduje się tuż obok marketu budowlanego Bricomarché.

 – Do tej pory mieszkańcy Trójmiasta mogli korzystać z oferty dwóch sklepów Intermarché w Gdańsku. Jesteśmy zadowoleni, że wraz z otwarciem Intermarché w Galerii Szperk mieszkańcy Gdyni zyskają nową, bliską lokalizację do zakupów spożywczych. Co więcej, z naszą ofertą z łatwością będą mogli zapoznać się klienci sąsiadującego marketu Bricomarché – komentuje Andrzej Sikorski, właściciel supermarketu Intermarché w Gdyni.

Intermarché oferuje ok. 16 tys. różnego rodzaju wyrobów i towarów spożywczych oraz przemysłowych,szeroką gamę produktów świeżych, w których specjalizuje się sieć, produkty od lokalnych dostawców, tradycyjne wędliny wyrabiane na miejscu, rozbiór mięsa, produkty garmażeryjne, szeroką ofertę win, dobieranych przez enologa sieci, produkty ekologiczne i bio, szeroką ofertę produktów marek własnych oraz wypiek pieczywa ze świeżego ciasta w najnowszej technologii cool rising.

Oprócz działalności biznesowej Grupa Muszkieterów włącza się w życie lokalnej społeczności, realizując akcje społeczne, takie jak Zbieramy krew dla Polski, Muszkieterowie dla Polek, Place Zabaw – Muszkieterowie, Wakacje z Muszkieterami.

Sklep w Gdyni znajduje się w Galerii Szperk przy ul. płk. Dąbka 338, czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-21:00, a w niedziele od 10:00 do 20:00. Liczy 1,6 tys. mkw. i oferuje 960 miejsc parkingowych na parkingu przed Galerią. Ma osiem kas, w tym jedną w stoisku cukierniczym.

Grupa Muszkieterów to obecna od 20 lat na polskim rynku największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród”. Zrzesza ponad 300 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie ponad 370 supermarketów obu sieci. W Centrali Grupy w podpoznańskim Swadzimiu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest obecnie 13,7 tys. osób.  Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii oraz Portugalii.

Magdalena Weiss 3268 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.