Stock Polska z nagrodą dla Jim Beam

Przedstawiciele Stock Polska (na zdjęciu) - dystrybutor Jim Beama, odebrali w Barcelonie nagrodę od Fred’a Noe, prawnuka Jim Beama.

Raz w roku Beam Suntory podczas międzynarodowej konferencji, Beam Suntory International Conference Barcelona ogłasza osiągnięcia poszczególnych rynków.

W tym roku przedstawiciele Stock Polska - dystrybutor Jim Beam - w dniach 11 -13 czerwca br. w Barcelonie z rąk Freda Noe (prawnuka twórcy Jim Beama, który jest przedstawicielem siódmego pokolenia rodziny i Master Distillerem) odebrali prestiżową nagrodę <Make History>.

Dzięki ciężkiej pracy pracowników Stock Polska, poprawie dystrybucji i doskonałej widoczności oraz promocji produktów w sklepach, Polska osiągnęła ponad 30 proc. wzrost sprzedaży Jim Beama, w czasie kiedy cały rynek whisky wzrósł o 15 proc., zwiększając udziały Jim Beam do 9,5 proc. w grudniu 2017 r. 

Nagroda Freda Noe przyznawana jest zespołowi, który w danym roku diametralnie zmienił pozycję rynkową oraz postrzeganie marki Jim Beam, dzięki czemu: przyczynił się do jej dynamicznego rozwoju i wykreował nowe standardy na kolejne lata.

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }