Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Letnia nowość marki Absolut

Intensywny zielony kolor i świeży, cytrusowy smak.

Taka właśnie jest orzeźwiająca limonka, kluczowy składnik nowej wódki w portfolio Absolut.

Absolut Lime, nie zawiera cukru i stanowi połączenie naturalnych składników z czystą wódką Absolut. 

Absolut Lime jest kolejnym wariantem w portfolio smakowych propozycji marki. To idealny wybór dla tych, którzy są na czasie i lubią świeże połączenia smaków. Jest gładki i wyrazisty w smaku z orzeźwiającą nutą wyciśniętej limonki oraz subtelnie słodkim owocowym finiszem. Dzięki orzeźwiającemu akcentowi stanowi doskonały składnik drinków. Świetnie sprawdza się w połączeniu z wodą gazowaną, tworząc Absolut Lime & Soda drink.

Wódka Absolut Lime produkowana jest na bazie czystej wódki Absolut. Jej proces tworzenia opiera się na ścisłej kontroli każdego etapu produkcji. Wszystkie składniki do produkcji czystej wódki Absolut pochodzą z jednego źródła i są produkowane przez jedną społeczność okolic szwedzkiego miasteczka Åhus – serca marki Absolut. Absolut produkowany jest od ponad 100 lat w ten sam sposób, zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju. 

Cena za 0,7-l butelkę wynosi ok. 44,99 zł.

Pod koniec lipca strefa Absolut Lime pojawi na płockim festiwalu Audioriver. Nowość wpierana jest kampanią digitalową i działaniami POS.

Joanna Hamdan 13056 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.