Kino pod chmurką w Zielonych Arkadach

Znane tytuły filmowe, duży ekran i leżaki - tak będzie wyglądać kolejna już edycja kina letniego w Zielonych Arkadach w Bydgoszczy.

To będą dwa miesiące pełne gwiazd – tych na niebie i na wielkim ekranie. Od 6 lipca do 31 sierpnia w Zielonych Arkadach będą wyświetlane znane produkcje filmowe. Podczas projekcji na dużym ekranie pod chmurką widzowie zobaczą największe światowe hity, a wśród nich: „Ukryte piękno”, „La La Land” czy „Przełęcz ocalonych”.

Kino plenerowe powstanie na ostatnim poziomie parkingu centrum handlowego – P6A. Pokazy rozpoczynać się będą po zachodzie słońca – w lipcu o godzinie 22, natomiast w sierpniu o godzinie 21.30. Wstęp na filmowe projekcje jest bezpłatny.

W dniach projekcji nastąpi zmiana w ruchu kołowym na parkingu: poziomy P5A oraz P5B będą z niego wyłączone od godziny 18, natomiast poziomy P6A i P6B, na których powstanie strefa kina letniego – przez cały dzień.

 

Katarzyna Pierzchała 2473 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }