Dominik Branny nowym prezesem Makro

1 lipca 2018 r. Dominik Branny (na zdjęciu) obejmie funkcję prezesa zarządu Makro Cash and Carry Polska.

Dotychczasowy prezes firmy - Eric Poirier - zajmie zaś stanowisko partnera operacyjnego w strukturach Metro i będzie odpowiadał za Metro Cash&Carry Francja, Pro à Pro, Makro Cash&Carry Hiszpania i Portugalia.

Dominik Branny jest obecnie dyrektorem operacyjnym w Makro Cash and Carry Polska. Do firmy dołączył w marcu 2012 r. jako dyrektor HR i zajmował to stanowisko do października 2014 r., kiedy to objął aktualną funkcję. Wcześniej pracował jako dyrektor HR w branży FMCG.

Z kolei Eric Poirier dołączył do Metro Cash & Carry France w październiku 2000 r. jako menedżer kontrolingu, a następnie w październiku 2005 r. został mianowany dyrektorem finansowym w Metro Cash & Carry Węgry. W marcu 2008 r. został dyrektorem finansowym Metro Cash & Carry Włochy, a następnie w styczniu 2011 r. przeniósł się jako dyrektor finansowy do METRO Cash & Carry Francja. W styczniu 2015 r. zaś objął aktualne stanowisko prezesa zarządu Makro Cash & Carry Polska.

Katarzyna Pierzchała 2490 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }