Mole Mole w Wola Parku

Księgarnia znajduje się na 1. piętrze warszawskiego centrum handlowego nieopodal Sinsay’a.

Choć sieć niedawno świętowała swoje pierwsze urodziny, to liczy już 35 sklepów w Polsce, a w samej Warszawie działają 4 księgarnie pod szyldem Mole Mole.

Z okazji otwarcia punktu sieci w stołecznym Wola Parku każdy klient otrzyma 50 proc. rabatu na drugą książkę. Promocja obowiązywać będzie w dniach 21-24 czerwca.

Mole Mole to sieć kameralnych księgarni Grupy Empik. Powstają w małym i średnim formacie o powierzchni od 70 do 250 mkw. W ich ofercie znajduje się między innymi literatura polska i zagraniczna, biografie, reportaże, poradniki, nowości wydawnicze oraz książki dla dzieci. Oprócz nich Mole Mole oferuje akcesoria do pakowania i artykuły piśmienne.

Joanna Hamdan 8059 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }