Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

"5 sposobów na…" mistrzostwa z Warką

"Drużyna na 5" już od marca przygotowywała kibiców na najważniejszy turniej piłkarski.

Jak wygląda najważniejszy piłkarski turniej okiem kibica pokażą specjalni wysłannicy Warki – „Drużyna na 5”, złożona z twórców popularnego kanału YouTube „5 sposobów na…”. Premiera ich relacji odbyła się w środę 20 czerwca o godz. 18:00.

Artur „Arczi” Olszewski, Przemysław „Primosz” Śliwiński, Marcin „Klamer” Radziwoń, Tomasz „Abi” Obara i Sebastian „Sztaba” Bajon w cyklu kilkunastu materiałów realizowanych we współpracy z Warką pokazywali m.in. jak samemu stworzyć gadżety kibica, zrobić sportową imprezę czy przygotować się do wyjazdu na mecz. Przeprowadzili też „trening Warki”, składający się z nietypowych piłkarskich konkurencji.

Na wielkich turniejach piłkarskich ciekawe rzeczy dzieją się jednak nie tylko na stadionie. W miastach goszczących najlepsze reprezentacje świata kibice potrafią stworzyć niesamowitą atmosferę. Ten niezwykły klimat będzie przekazywać w swoich korespondencjach „Drużyna na 5”, która wybrała się do Moskwy na mecz z Senegalem i wraz z innymi kibicami dopingowała „biało-czerwonych”.

Korespondenci Warki przed i po meczu rozmawiali z fanami naszej drużyny i rozdawali „biało-czerwone” chusty Warki, tegoroczny gadżet kibica, który można także wygrać w loterii marki. „Drużyna na 5” obserwowała również jak Moskwa żyje futbolem i jak miasto zmieniło się na czas piłkarskiego święta.

Ich relacje z Rosji śledzić można na Instagramie i Facebooku. Po powrocie do Polski „Drużyna na 5” przeprowadzi relacje na żywo także z kolejnych spotkań „biało-czerwonych”.

Joanna Hamdan 8059 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }