Galeria Sfera przyjazna rodzinom

Centrum Handlowe w Bielsku-Białej zainaugurowało właśnie nową przestrzeń dla najmłodszych - Kolorowy Ogród, która zlokalizowana jest w strefie restauracyjnej obiektu.

To kolejne udogodnienie, wprowadzone w ramach trwającej modernizacji obiektu, zaprojektowane z myślą o rodzinach z dziećmi w różnym wieku.

– Rodziny z dziećmi to bardzo ważna grupa klientów odwiedzających Galerię, która chętnie korzysta także z oferty restauracyjnej. To w trosce o nich przygotowaliśmy liczne udogodnienia w Strefie Zabaw, Rodzica oraz Mamy i Maluszka. Nowa aranżacja przestrzeni gwarantuje przebywanie w komfortowych warunkach w zgodzie z promowaną przez nas ideą wpisującą się w nurt tzw. quality time, czyli wartościowego spędzania czasu wspólnie z rodziną – mówi Monika Magner, dyrektor Galerii Sfera.

W centrum handlowym odświeżone zostały już pokoje dla rodziców z dziećmi, a w toaletach pojawiły się urządzenia i sanitariaty dostosowane do najmłodszych. Teraz na terenie strefy gastronomicznej Galerii Sfera II wydzielona została specjalna strefa zabaw dla dzieci i przestrzeń do odpoczynku – Kolorowy Ogród. Pojawiły się w niej zabawki i tablice manipulacyjne, piankowe owady, kreatywne fasolki czy pufki emocyjne. Nie zabrakło tam również miękkich, piankowych zjeżdżalni, stolików z kredkami i kolorowankami, a nawet mini-kina.

W nowej strefie rodzinnej na drugim piętrze w Galerii II zaaranżowany został także kącik dla mamy karmiącej, w którym pojawił się fotel z podnóżkiem, stolik z podgrzewaczem do butelek i zabawki.

– Odświeżamy i uatrakcyjniamy swój wizerunek, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby odwiedzających nasz obiekt. Wierzymy, że inwestując w infrastrukturę i projektując angażującą, wartościową przestrzeń, spotkamy się z pozytywną opinią nowych i stałych klientów – podsumowuje Monika Magner.

Joanna Hamdan 8059 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }