Goliard. Smaki Świata

Nowa linia produktów.

Firma Goliard zainspirowana popularnością i dużym zainteresowanie konsumenckim makaronów smakowych, stworzyła linię produktów pod nazwą „Smaki Świata” w skład której wchodzą makarony wstążki (tagliatelle 6 mm) 400 g przedstawiające smaki kuchni włoskiej, francuskiej, meksykańskiej, chińskiej, arabskiej oraz indyjskiej.

Produkty te różnią się od obecnych już na rynku naszych makaronów smakowych tym, że stanowią kompletną propozycje smakową charakteryzującą dany kraj. Odpowiednio dobrana kompozycja naturalnych ziół i przypraw popularna w danym kraju, została zaaplikowana bezpośrednio do ciasta makaronowego dzięki czemu produkt stanowi sam w sobie potrawę pełną smaku i aromatu.

Makarony „Smaki Świata” można podawać z zupami, sosami, sałatkami i w zapiekankach.

Joanna Hamdan 8059 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }