Koral z piłkarskimi aktywnościami

W ramach działań kulka lodów o imieniu Chłodzimierz, bohater gry "Pogromcyupalu.pl", tym razem powraca w roli komentatora sportowego.

Do dyspozycji ma studio piłkarskie Korala #Tu i teraz, z którego na żywo będzie komentował mecze oraz informował o nadchodzących wydarzeniach.

Oprócz tego już wkrótce ogłoszony zostanie piłkarski konkurs, w którym do wygrania będą repliki oficjalnych piłek Adidas tegorocznych Mistrzostw i rękawice bramkarskie Adidas.

Komunikacja mistrzostw #Tu i teraz odbywa się w specjalnie utworzonej i administrowanej przez Chłodzimierza grupie na Facebooku „Ekipa Chłodzimierza #tuiteraz” oraz na Snapchacie marki Koral, gdzie będzie można zobaczyć materiały zza kulis. Akcja wpisuje się również w tegoroczną strategię marketingową firmy „Pora na Koral #tu i teraz”.

Joanna Hamdan 8059 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }