Noś się z Leszkiem po letnich festiwalach!

Pod takim hasłem ruszyła nowa akcja konsumencka marki (Kompania Piwowarska).

W ramach letnich działań promocyjnych, Lech przygotował szereg działań konsumenckich, których osią jest konkurs organizowany na stronie www.lech.pl.

Aby wziąć udział w akcji, wystarczy kupić Lecha objętego promocją, wpisać kod spod kapsla lub zawleczki w formularzu dostępnym na stronie marki i spróbować swoich sił w muzycznym quizie.

W każdym tygodniu konkursu, osoby które najlepiej poradzą sobie z pytaniami dotyczącymi muzyki i festiwali zdobędą koszulki zaprojektowane przez młodych designerów. W każdym tygodniu akcji do zdobycia jest aż 1500 koszulek z innym projektem stworzonym przez takich artystów jak Olka Osadzińska, Dawid Ryski, Zuza Sadlik, Liskula czy Miss Pank.

Dodatkowo, jedną z koszulek zaprojektował Jerzy Owsiak, a jej wzór jest związany z festiwalem PolAndRock, który sponsoruje marka Lech.

Łącznie, w ciągu 10 tygodni akcji, do zdobycia jest aż 15 000 koszulek wyprodukowanych w Polsce.

Dodatkowo, w ramach akcji promocyjnej marka przygotowała także limitowaną edycję puszki Lecha, nawiązującą do gry świateł pochodzących z festiwalowej sceny. Festiwalowa puszka dostępna będzie w sprzedaży do końca wakacji.

Joanna Hamdan 13233 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.