Silesia City Center i smaki świata

W najbliższy weekend (22-24 czerwca) przed katowickim centrum handlowym zaparkują Foodtrucki.

Wszyscy, którzy w najbliższy weekend odwiedzą centrum, będą mogli skosztować przysmaków z całego świata, wybierając dania z wyselekcjonowanej oferty katowickich Foodtrucków.
 
W menu kuchni na kołach pojawią się̨ autorskie dania, przygotowywane na bieżąco ze świeżych składników. Od amerykańskich burgerów, poprzez belgijskie frytki, meksykańskie burrito, aż̇ po lody tajskie i bąbelkowe gofry. Amatorzy polskich smaków również znajdą coś dla siebie - będą̨ ręcznie robione pierogi i zapiekane ziemniaki pod każdą postacią. A oprócz tego bajgle, hot dogi, ryby i owoce morza.
 
Na najmłodszych czekać natomiast będą zwierzaki z waty cukrowej i gigantyczne bańki mydlane.  Animatorzy zapewnią dzieciom moc dodatkowych atrakcji.
 
Zlot SK Food Truck potrwa od piątku do niedzieli w godzinach 11:00-21:00.
Joanna Hamdan 8059 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }