Costa Coffee w sercu Gdańska

Nowy lokal sieci został otwarty 18 maja.

Nowo otwarta kawiarnia jest zlokalizowana w pasażu Forum Gdańsk, położonym w centrum miasta, nad rzeką Radunią.

Kompleks handlowo-usługowy, który powstał na terenie Targu Siennego i Rakowego został wybudowany z zachowaniem walorów architektonicznych serca Gdańska.

Lokal Costa Coffee mieści się przy zabytkowym mostku. Takie położenie pozwala cieszyć się niesamowitym widokiem, który z pewnością umili gościom chwile spędzone przy kawie. Kawiarnia o powierzchni około 126 mkw. oferuje 45 miejsc siedzących.

Design kawiarni utrzymany jest w nowoczesnym, industrialnym stylu, który wpisuje się w nadmorski klimat. Miedziane konstrukcje zintegrowane zostały z roślinnością. W ofercie lokalu dostępne są kawy parzone na bazie klasycznej mieszanki Mocha Italia, a także limitowanych ziaren z Kolumbii (100% Arabica).

Joanna Hamdan 8110 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }