Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Żubrówka Czarna i nowe warianty

Leżakowane w beczkach.

Żubrówka Czarna, polska marka wódki segmentu super premium, przygotowała dla konsumentów nie lada niespodziankę. Z końcem czerwca marka zaprezentuje dwa zupełnie nowe warianty swojej pszenicznej wódki – Żubrówkę Czarną Leżakowaną w beczkach z dębu i Żubrówkę Czarną Leżakowaną w beczkach z jesionu – rozwijając nową kategorię wódek leżakowanych.

Żubrówka Czarna Leżakowana swój smak zawdzięcza wodzie ze źródeł Puszczy Białowieskiej, polskiemu spirytusowi pszenicznemu oraz procesowi filtracji węglem drzewnym dębowym. Jednak ostateczny charakter nadaje jej proces leżakowania w beczkach z najbardziej szlachetnych gatunków polskich drzew, które oddają alkoholowi swój niepowtarzalny aromat.

Dwa nowe warianty charakteryzują się przezroczystą, lekko słomkową barwą i przyjemnym acz wyrazistym zapachem. Żubrówka Czarna Leżakowana nadaje się do picia w shotach, dzięki którym można delektować się głębokim, wytrawnym smakiem.

Wprowadzenie do sprzedaży Żubrówki Czarnej Leżakowanej w beczkach z dębu i Żubrówki Czarnej Leżakowanej w beczkach z jesionu wspierane będzie materiałami POS, specjalnymi ekspozycjami w sklepach, a także działaniami PR i w kanałach prasy handlowej i mediów społecznościowych.

Dwa nowe warianty Żubrówki Czarnej dostępne na sklepowych półkach w kanałach handlu tradycyjnego i nowoczesnego będą od końca czerwca w butelkach o pojemności 700 ml. Rekomendowana cena nowości to 49,99 zł.

Joanna Hamdan 8059 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }