Dr Irena Eris udziałowcem Phenomé

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris objęło 18 proc. udziałów w spółce Natural Element, która jest właścicielem marki Phenomé.

Na zdjęciu: Henryk Orfinger, prezes zarządu Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris

Spółka Natural Element, właściciel marki Phenomé, pozyskała strategicznego udziałowca – Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris, które przejęło 18 proc. udziałów w firmie. Lista pozostałych udziałowców spółki –  Aldona Luterek, Aleksander Drzewiecki i Jakub Benke – nie zmienia się. Nie zmieni się też skład zarządu – prezesem Natural Element pozostaje Aldona Luterek.

– Z przyjemnością przyglądaliśmy się rozwojowi marki Phenomé. Doceniliśmy bardzo dobrej jakości produkty oraz spójną koncepcję marketingową. To marka, która ma szansę zarówno w kraju, jak i na świecie zaistnieć we właściwym wymiarze i zdobyć serca dużej rzeszy konsumentów – powiedział Henryk Orfinger, prezes zarządu Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris.

Marka Phenomé produkowana przez spółkę Natural Element to luksusowe kosmetyki naturalne i organiczne.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }