Grupa Ciech bliżej klientów

Grupa Ciech uruchomiła nową witrynę - www.ciechsol.com, poświęconą swoim produktom solnym, w tym m.in. soli spożywczej, przemysłowej, paszowej czy tabletkom solnym.

Portal powstał dla klientów Grupy Ciech. - Podczas projektowania nowej witryny www.ciechsol.com najważniejsze dla nas było zebranie w jednym miejscu potrzeb wszystkich klientów. Teraz mogą oni z łatwością poznać szczegółowe informacje na temat naszej oferty w biznesie solnym. W Grupie Ciech skupiamy się nie tylko na najwyższych standardach w sferze jakości naszych produktów, ale również w zakresie komunikacji z naszymi klientami – mówi Damian Kowenicki, szef biznesu solnego Grupy Ciech.

Strona jest dostępna w języku polskim, angielskim, a wkrótce także niemieckim.

Wyroby solne to jedna z podstawowych grup produktowych w ofercie Grupy. Już dziś CIECH jest największym producentem soli warzonej w Polsce oraz wiodącym dostawcą tabletek solnych do uzdatniania wody w Europie. W 2018 r. do oferty solnej Grupy trafią także lizawki dla zwierząt hodowlanych oraz granulat solny. Inwestycja o wartości ponad 30 mln zł zakończona zostanie  na przełomie lipca i sierpnia. To jednak nie koniec ambitnych planów firmy w biznesie solnym – w 2020 r. w Niemczech powstanie nowa warzelnia soli, dzięki której Grupa Ciech stanie się trzecim pod względem wielkości producentem soli warzonej w Europie.

 

Ilona Mrozowska 2930 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }