Kolporter na Mundial

W związku z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej oferta dystrybucyjna Kolportera poszerzyła się o publikacje, przygotowane przez wydawców z myślą o kibicach.

Dla najmłodszych kibiców, w wieku do 14 lat, wydawnictwo Panini przygotowało dwie kolekcje: Kolekcję Kart FIFA World Cup Russia 2018 Adrenalyn XL oraz Kolekcję Naklejek 2018 FIFA World Cup Russia. Ta pierwsza kolekcja prezentuje 32 drużyny narodowe, w tym polską reprezentację i składa się z 468 kart, z czego 108 to karty specjalne.

Z kolei kolekcja 2018 FIFA World Cup Russia zawiera naklejki ze wszystkimi największymi graczami i 32 zespoły z całego świata. Przedstawionych jest 18 zawodników z każdej drużyny, na naklejce z piłkarzem znajduje się jego portret w koszulce reprezentacji, oraz różne ciekawostki o nim. Ponadto w kolekcji znajduje się 10 naklejek z największymi legendami mistrzostw FIFA World Cup oraz naklejki z rosyjskimi miastami, w których odbywać się będą mecze.

Natomiast Wydawnictwo Cobi przygotowało dla młodych kibiców „Mistrzowski Bus” – model do zbudowania z klocków konstrukcyjnych i unikatowe figurki piłkarzy reprezentacji. Na kolekcję składa się 20 zeszytów, 20 zestawów klocków Cobi do zbudowania Mistrzowskiego Busa oraz 20 figurek. Model autokaru reprezentacji jest zbudowany z ponad 500 klocków konstrukcyjnych.

Do najmłodszych adresowana jest także kolorowanka wydawnictwa Ferment „Gra o mundial 2018. Stadiony w Rosji”, która posiada dwie wkładki z naklejkami oraz planszę z tabelą rozgrywek. Do pokolorowania są sylwetki piłkarzy z reprezentacji uczestniczących w mundialu.

Cztery propozycje dla kibiców przygotowało również Wydawnictwo RM. To książki: „Kadra Narodowa. Sztuczki i triki piłkarzy”, „Robert Lewandowski. Najlepsze bramki”, „Robert Lewandowski. Sztuczki, triki i bramki” oraz „Robert Lewandowski. Z boiska na stadiony”.

Z kolei Polski Związek Piłki Nożnej we współpracy z wydawnictwem Burda przygotował publikację „Projekt Mundial. Kolekcja wywiadów”. To elegancko wydana kolekcja czterech albumów. W każdym z nich, na 120 stronach, są obszerne wywiady z piłkarzami reprezentacji Polski, a także ciekawe artykuły i informacje o polskiej kadrze i przygotowaniach do Mistrzostw Świata.

Kolejny album – „Piłka nożna. Urugwaj 1930 – Rosja 2018” – od wydawnictwa Arystoteles prezentuje dotychczasową historię turniejów, ciekawostki i sensacje z nimi związane.

Ukazało się też trzecie wydanie „Bravo Sport Poleca” (Wydawnictwo Bauer), również poświęcone reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej 2018. Czytelnicy znajdą tu m.in. wywiady z Kamilem Glikiem i Robertem Lewandowskim, analizę rywali Polski na mundialu w Rosji, a także statystyki i ciekawostki.
Kolporter przypomina, że mistrzostwa na bieżąco relacjonują ogólnopolskie dzienniki i tygodniki, m.in. „Przegląd Sportowy”, „Sport” i „Piłka Nożna”, które także przygotowały niespodzianki dla czytelników.

Katarzyna Pierzchała 2473 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }