Vileda. Ściereczki Microfibre Colors

W kolorze.

Kolorowe ściereczki Microfibre Colors to najnowsza propozycja marki Vileda. W jednym opakowaniu znajdują się  ściereczki w czterech barwach: zielonej, niebieskiej, pomarańczowej i różowej.

Różnorodna kolorystyka nie tylko zachęci do codziennych porządków, ale pozwoli także na przyporządkowanie wybranej ściereczki do sprzątania danej powierzchni lub pomieszczenia.

Ściereczki z mikrofibry sprawdzają się w każdych warunkach niezależnie od tego, czy są używane na sucho, czy na mokro. Zapewniają komfort i efektywność czyszczenia, a ich stosowanie nie wymaga dodatkowych detergentów – już z pomocą ciepłej wody usuniemy trudne zabrudzenia. Są wykonane z grubej, chłonnej mikrofibry i można je prać w pralce nawet w 60˚C.

Cena za opakowanie wynosi ok. 15,99 zł.

Joanna Hamdan 8059 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }