Carrefour na Blogger Food Festival

Hipermarkety sieci w Bydgoszczy po raz kolejny włączyły się w organizację drugiej edycji tego wydarzenia.

Festiwal kulinarny odbędzie się 16 czerwca na Wyspie Młyńskiej. Początek imprezy planowany jest na godz. 13:00.

Podczas drugiego Blogger Food Festival odbędzie się pojedynek zaproszonych bloggerów kulinarnych, którzy będą gotowali według autorskich przepisów.

Zaplanowano też wybór Bydgoskiej Potrawy Roku 2018. Trzy drużyny złożone z szefów kuchni przygotują 1500 porcji dań, które ocenią goście festiwalu. W programie imprezy znajdą się też m.in. atrakcje dla dzieci oraz występy grup tanecznych i wokalnych.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Kurt Scheller – szwajcarski szef kuchni i krytyk kulinarny.

Carrefour Polska, jako partner strategiczny wydarzenia, dostarczy kucharzom produkty "Jakość z Natury Carrefour". Wsparcie wydarzenia wpisuje się w realizację kampanii sieci "Z miłości do Zdrowia", która ma na celu między innymi popularyzowanie zdrowego odżywiania wśród Polaków.

Joanna Hamdan 8059 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }