Rozenek w sobotę w Galerii Zdrój

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, a także popularny youtuber Stuu odwiedzą 16 czerwca Galerię Zdrój w Jastrzębiu-Zdroju.

Galeria Zdrój przygotowała dla swoich klientów nie lada atrakcję. W sobotę 16 czerwca odbędzie się wydarzenie pt. „Plejada Gwiazd”, w ramach którego do obiektu zawitają znani goście.

Pierwszym z nich będzie prezenterka telewizyjna Małgorzata Rozenek-Majdan, znana przede wszystkim, jako Perfekcyjna Pani Domu. Gościem galerii będzie także jej mąż, były polski bramkarz - Radosław Majdan. Para opowie uczestnikom spotkania m.in. o sekretach swoich karier, a także o wspólnie realizowanym programie pt. „Iron Majdan”.

Gościem wydarzenia będzie również Stuu, czyli Stuart Burton. Polski youtuber, którego kanał bije rekordy popularności, opowie o tym, jak budował swoją popularność w internecie, a także co inspiruje go do tworzenia kolejnych angażujących treści.

Na wydarzenie pt. „Plejada Gwiazd” zaprasza Carrefour Polska, właściciel i zarządca Galerii Zdrój przy ulicy Podhalańskiej 26 w Jastrzębiu-Zdroju. Spotkanie odbędzie się w sobotę 16 czerwca od godziny 13 do 18. Wstęp wolny.

Katarzyna Pierzchała 2473 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }