Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

BUD - piwo Numer 1 na świecie nareszcie dostępne w Polsce

Firma UDH z Poznania - wyłączny importer piw największego na świecie browaru Anheuser-Busch InBev rozszerza portfolio.

Proces warzenia piwa BUD należy do najbardziej kosztownych i pracochłonnych na świecie. Piwo dojrzewa, leżakując w wiórach drewna bukowego przez trzy tygodnie i w sumie potrzeba aż 30 dni, aby uzyskać napój pełen aromatycznych nut miodowych oraz cytrusowych, o złocistej barwie i świeżym smaku.

Z ciekawostek należy dodać, że twórca receptury - niemiecki imigrant Adolphus Busch pasteryzował piwo, zanim w USA zaczęto pasteryzować mleko a szczep używanych do fermentacji drożdży – najpilniej strzeżona tajemnica browaru – jest ten sam od roku 1876. Tak powstaje najsławniejszy na świecie amerykański lager o zawartości 5% alkoholu i 11° ekstraktu.

Na polskim rynku BUD będzie dostępny w eleganckich butelkach 0,33 l, gdyż piwo lokuje się cenowo w segmencie premium.

BUD idealnie pasuje do burgerów i dań z grilla, doskonale akcentuje smak pieczonych kurczaków i ryb, wspaniale kontruje wszelkie dania pikantne. BUD jest piwem tak wszechstronnym, że pasuje do długo dojrzewających serów, a nawet do crème brûlée i sernika. Piwo BUD należy serwować bardzo schłodzone - aż do 2-3°C.

Wprowadzenie „Króla Piw” na polski rynek zbiega się z mundialem i jest to data nieprzypadkowa, ponieważ marka BUD jest oficjalnym sponsorem Mistrzostw Świata FIFA Rosja 2018. Importer przygotował dla współpracujących restauracji nie lada gadżet: pucharek na piwo z wizerunkiem trofeum mundialu, który w chwilach oklasków, wrzawy i okrzyków „gooool” podświetla się na czerwono.

- Dla konsumentów piwo BUD dostępne jest w wiodących sieciach handlowych a dla branży horeca poprzez hurtownie Makro lub Selgross. Do obsługi odbiorców zainteresowanych stałą współpracą dedykujemy handlowca-opiekuna – mówi Szymon Miętek, dyrektor ds. sprzedaży UDH – a wybranym lokalom pomagamy zorganizować eventy. Przez współpracującą z nami plażę miejską we Wrocławiu – Hot Spot przewinęło się w sezonie 2017 ponad sto tysięcy osób a na samej imprezie Sunsets Session dla piwa Corona było prawie 2 tysiące gości. Dla marki BUD planujemy publiczne oglądanie meczów polskiej reprezentacji i związane z mundialem gadżety i imprezy - dodaje.

Warto nadmienić, że firma UDH ma w ofercie najmodniejsze piwo lata – meksykańską Coronę oraz bogaty wybór znakomitych piw z Belgii, Niemiec i Ukrainy.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }